Bible 21 - Osobní internetová stránka

Create Scenic Music
Vítejte na mé stránce
Translate
Přejít na obsah
Audio Bible 3.0

Nová verze bible, která umožňuje pustit si celou kapitolu z Bible!

Kroky k instalaci:

1) Stáhněte si soubor installbible3.0.rar, viz. tlačítko dole. (Může se stát, že Vás windows bude blokovat, dejte přesto stáhnout. Například "Program není možné bezpečně stáhnout, zvolte tedy 4 tečky a ponechat".) Další zpráva Vás bude blokovat "Tento soubor se nedá bezpečně stáhnout, zvolte přesto zachovat". Windows běžně blokuje některé soubory z důvodů bezbečnosti. Nemusíte se obávat, program je kontrolován AVG antivirem.

2) Klikněte ve složce stažené soubory na archív installbible3.0.rar, ten rozbalte.

3) Klikněte na soubor installbible3.0.exe (I zde Vás muže antivir blokovat, nebo provede scan aplikace. Může trvat i několik desítek sekund.)

4) Po instalaci klikněte na ikonu bible.

5) Program bude chvíli trvat, než se načte, záleží na výkonu Vašeho počítače. Maximálně 60 sekund zdůvodů dlouhých audio souborů.


Licence:

Audio záznam je vytvořen autory stránky http://www.bible21.cz/, Název díla: Bible. Překlad 21. století (zkráceně: Bible21 nebo B21) Autor překladu: Alexandr Flek a kol. Vydal: Biblion, o.s., info@biblion.cz, licence je pro využití nekomerčním způsobem.


Program je zcela zdarma (freeware), autor programu je Rostislav Prochovník, naprogramováno v Multimedia Fusion 2.5 developer verzi (pro window 7,8,10,11). Aktualizace 8.8.2023.

Program můžete šířit zdarma na svých stránkách.

(Upozornění, instalace a spuštění programu může trvat i jednu minutu a více.)


Create Scenic Music
Rostislav Prochovník
www.prochovnik.com
Created in Ostrava / Czech republic

Návrat na obsah