www.prochovnik.com

Osobní internetová stránka
Rostislav Prochovník
Hudební skladatel a scénárista
TOPlist
Title
Přejít na obsah
Prezentace vlastní kompozice

Skladby píšu pomocí pogramu Cakewalk Band Lab, který je k dispozici jako freeware, umožňuje zapisovat notový zápis, který preferuji. Také někdy zaznamenávám do stop živé hraní, přes klávesy Korg Kross 2. Pro reprodukci v současné době využívám VST Pluginy.
VST pluginy

VST pluginu jsem zakoupil mnoho, nejdříve jsem si pořídil IK Multimedia balíky, a to Sample tank 4 SE a Miloslav Philharmonic 2 CE, později jsem si koupil Korg Triton VST, což je zvuková banka legendátního Korgu TRITON se všemi rozšířeními. Tyto pluginy mě stály dost peněz, Korg Triton 250 dolarů a IK Multimedia kolem 100 EU. Dále jsem si zakoupil VST Native instrument 12 Select, ten mě rovněž stál kolem 5000 kč, 2.6.2021 jsem zakoupil upgrade Native Instrument Select 12 na Komplete 13 za 5090 kč.

Orientoval jsem se tedy na slevy a v době, kdy Plugin Butique prodával levně, tak jsem nakupoval zvuky. Pořídil jsem si AAS VST pře humble bundle, XPAND2, Orchestral companion, Vacuum Pro, Boom, DB 33, Surrealistic - MG - 1 Plus, Hybrid 3 + Tonecolor + FreshEnerby + Electrowaves, Loom 1, BinBang sonix vox (tento plugin mi dělá problémy v Cakewalku, padá), Voltage-Modular, ARP 2600, The Riser, Structure 2, Twist 2, Sonivox Compilation, Sonivox Wobble, Carbon Electra, IM perfect, Ambient 2 + Ambient + Cinematic + Lo-Fi hiphop + Trance + Vocal + Vocal 2, Solina redux, Stratum, DS500, Synth master player KV331, Roland cloud + SRX Orchestra (1700 kč), Roland XV 5080 (3199 kč), Orbsynth, Union, Iris 2 by izotope, Babylon + expansion, Addictional synth. Ceny se pohybovali kolem 5-15 eu. Nyní se budu dívat po NKI vst plugin pro Native instrument. Vlastním Korg N5 NKI, Korg M3 NKI, Korg Kronos NKI, Yamaha SY-85 NKI, Yamaha Motif ES NKI, Roland Fantom X NKI, Yamaha PSR 3000 NKI, VSCO NKI, Signal Free NKI, Wa_spectrum, Expressive+Tron NKI, ATHEOS NKI, CINEMATRIX NKI, AQUIVER NKI, ANGUS NKI, HYPERNODE NKI, Bundle Cataract windows + Quadrant + Polygon 2.0 + Cryogen, Baltic Shimmers - Halion, Baltic Shimmers - Omnisphere, Octane, Adsr, Vital, Symphobia 4 pandora core, Sonuscore Orchestra Essential.
Nedávno jsem si zakoupil program Sonuscore Orchestra Essential, který mi umožňuje reprodukovat hudbu symfonickým orchestrem, zaměřil jsem se na kompozici nemelodických skladeb, orchestrálních, pro film, do určitého děje, viz. ukázky skladeb níže. Pro dynamiku mám program Symphobia pandora core. Vše je v notovém zápisu v programu Cakewalk Bandlab.

Sonuscore orchestra obsahuje všechny hudební nástroje symfonického orchestru, včetně kombinovaných zvuků.
Hudba určená poslech
       Pomocí ikon ve videu si zvětšete obraz.
      [  ] ve videu je takováto ikona.
vst333-skladba na videu
vst334
vst335
vst336
Všechna práva vyhrazena (c) 2021 by Rostislav Prochovník
Návrat na obsah