Osobní internetová stránka

Rostislav Prochovník
hudební skladatel

Vítám Vás na mé stránceNaleznete zde spoustu hudbyVlastní animaceVlastní programy pro android i windows

sangel@seznam.cz, Czech republic in Ostrava
TranslatePress Button

Přejít na obsah
Audio bible zdarma překlad 21. století Bible 21

Než spustíte instalátor, přečtěte si postup instalace a celý článek.

Program je zcela zdarma, autor programu je Rostislav Prochovník, naprogramováno v Multimedia Fusion 2.5 developer verzi (pro window 7,8,10). Audio záznam je vytvořen autory stránky http://www.bible21.cz/, Název díla: Bible. Překlad 21. století (zkráceně: Bible21 nebo B21) Autor překladu: Alexandr Flek a kol. Vydal: Biblion, o.s., info@biblion.cz, licence je pro využití nekomerčním způsobem.

Stáhněte si soubor RAR, pak na něho dvakrát klikněte, tím se Vám rozbalí archív, klikněte na BibleAudioInstall, spustíte instalaci, je možné, že Vás bude blokovat systém, nebo antivirus, dejte každopádně povolit, je také možné, že budete muset chvíly počkat kolem jedné až dvou minut, než se archív načte pro instalaci, pak proveďte instalaci, neměňte cestu, instalace se provede na disk C:, na ploše stiskněte dvakrát na ikonu Bible, tím se program spustí. Přeji příjemný poslech. Když najedete na žárovku a kliknete, dostanete se na moji stránku.

Nyní je program v katalogu slunecnice.cz https://www.slunecnice.cz/sw/audio-bible-novy-zakon-v-cestine/. Program a audio je implementováno do instalace, takže audio nemusíte stahovat ze stránky zvlášť.

Licence programu je k nekomerčnímu užití zdarma, na žádost autorů je třeba uvést (Název díla: Bible. Překlad 21. století (zkráceně: Bible21 nebo B21) Autor překladu: Alexandr Flek a kol. Vydal: Biblion, o.s.).

Program můžete šířit na svých stránkách za předpokladu, že neučiníte žádnou změnu v audiu a uvedete autory audio záznamu, včetně programátora, jimž jsem já.
TOPlist
Návrat na obsah